dossierverantwoordelijke: Nico Dams

bevoegde schepen: Pieter Cortoos

 

Feiten en context:

Aanvraag dd. 9/08/2026 van BRO-Technics tot inname openbaar domein/weg - Drogenhof 30 van dinsdag 15/09/2026 7 uur tot en met donderdag 17/09/2026 16 uur.

 

Juridische grond:

Artikel 130bis van de Nieuwe Gemeentewet;

Het college van burgemeester en schepenen is bevoegd voor de tijdelijke verkeersreglementen op het wegverkeer.

Gemeenteraadsbeslissing dd. 27.03.2025 over de retributie voor inname van het openbare domein bij werken.

 

Motivatie:

BRO-Technics wenst een inname openbaar domein te doen ter hoogte van Drogenhof 30 waarbij de gelijkgrondse berm en een deel van de rijbaan ingenomen worden in het kader een klantaansluiting in opdracht van Fluvius. Om de passage van verkeer veilig te houden, brengt de aanvrager de nodige signalisatie aan. Daarom is het ook noodzakelijk een tijdelijk verkeersreglement op te stellen.

 

Financiële gevolgen:

Dit besluit heeft geen financiële gevolgen.

 

Besluit:

ARTIKEL 1:

Het college van burgemeester en schepenen keurt het ingediende signalisatieplan in bijlage goed.

 

ARTIKEL 2:

De werfzone wordt afgebakend door middel van werfhekken voorzien van het verkeersbord D1 en bakens. Het verkeer wordt ter hoogte van de werfzone geregeld door middel van de voorrangsborden B19 en B21.

 

ARTIKEL 3:

Het college van burgemeester en schepenen keurt de verkeersmaatregelen en inname openbaar domein ter hoogte van Drogenhof 30 van dinsdag 15/09/2026 7 uur tot en met donderdag 17/09/2026 16 uur goed.

Disclaimer

Register der bekendmakingen

Deze webpagina vormt het openbare register van gemeentelijke reglementen en verordeningen, in overeenstemming met het besluit van de Vlaamse regering van 28 april 2023 betreffende de bekendmakingen en raadpleegbaarheid van besluiten en documenten van het lokale bestuur met betrekking tot de manier waarop ze moeten worden bijgehouden.

Wanneer een publicatie wordt uitgevoerd, zal er een expliciete "bundel" van het document worden opgeslagen. Op dat moment is het document inhoudelijk niet meer aanpasbaar door de gebruiker.

Deze "bundel" bestaat uit:

Al deze gegevens staan in een aparte publicatie omgeving die beveiligd en toegankelijk is voor een beperkt aantal personen.